Коли потрібні послуги вантажників і як швидко їх замовити

Компанія Moving Service надає послуги професійних вантажників Movers для організації комерційних, бюджетних організацій та приватним особам для перевезення майна.

Переїзди групи компаній Moving Service – це рішення та узгодження будь-яких доручених завдань. Не турбуйтеся щодо великогабаритних предметів, обсягу перевезеного майна та складності процесу переміщення. Наші фахівці проведуть всю необхідну роботу на найвищому рівні. Точність і чесність гарантується нашою компанією, що підтверджується рекомендаційними листами від клієнтів.

Якщо ви переїжджаєте з іншого міста до Києва, ми зустрінемо машину в пункті призначення, проведемо розвантажувальні роботи, монтаж, розміщення у вашому приміщенні.

Вартість послуг вантажників – Movers

Ціна за годину роботи одного навантажувача – 150 грн.

  • спуск або підйом предметів на поверхи без ліфта становить 10 грн. Один поверх – один навантажувач.
  • Великогабаритні предмети нестандартних розмірів – від 50 грн. один поверх один навантажувач
  • При опусканні важких предметів: піаніно, сейфів тощо, кількість спуску на підлогу узгоджується з диспетчером.

Додаткові платежі можливі за надання додаткових послуг, про які домовляються заздалегідь і розраховуються на складність роботи.

  • Демонтаж / монтаж
  • Збірка та розбирання меблів
  • Відключення та підключення побутової техніки
  • Демонтаж освітлення та гідності. прилади та обладнання
  • інший

Вартість вантажників – такелажників

Вартість найму таких фахівців досить висока. Ми не говоримо про непомірні суми за цей вид послуг, але пересічній людині вони точно можуть здатися вражаючими. Питання в тому, що не кожен зможе перевезти важкий предмет, одночасно спускаючись по підлогах без ліфта, а також піднімаючи його при завантаженні у вантажівку. Потреба у вантажниках-навантажувачах не завжди задовольняється при переїзді додому та навіть при переїзді компаній. Але іноді така послуга потрібна – для перевезення піаніно, сейфів, терміналів, котлів, промислового та медичного обладнання тощо.

Відповідно до тарифної шкали групи компаній, додаткова оплата за перевезення та передачу предметів вагової категорії становить від 80 кг. в перерахунку з першого кілограма – 6 грн. за кг. Наприклад, якщо предмет важить 100 кг. доплата до погодинної оплати становить 600 грн.

Вам потрібна перестановка у вашій квартирі чи офісі?

Замовляйте послуги вантажників без автомобіля для переміщення майна по місцю.
Якщо вам потрібна додаткова інформація чи порада, зателефонуйте нашим операторам та задайте свої запитання.

НАШІ КОНТАКТИ