Коли потрібні послуги вантажників і як швидко їх замовити

Послуги професійних вантажників для організації комерційних, бюджетних організаціям та приватним особам для перевезення майна.

Компаня Переїзд Сервіс – це рішення та узгодження будь-яких доручених завдань. Не турбуйтеся щодо великогабаритних предметів, обсягу перевезеного майна та складності процесу переміщення. Наші фахівці проведуть всю необхідну роботу на найвищому рівні. Точність і чесність гарантується нашою компанією, що підтверджується рекомендаційними листами від клієнтів.

Служба навантаження

– Переїзд Сервіс Київ

Якщо ви переїжджаєте з іншого міста до Києва, ми зустрінемо машину в пункті призначення, проведемо розвантажувальні роботи, монтаж, розміщення у вашому приміщенні.

Вартість послуг вантажників – Movers

Ціна за годину роботи одного навантажувача – від 200 грн.

  • спуск або підйом предметів на поверхи без ліфта становить 15 грн. Один поверх – один вантажник.
  • Великогабаритні предмети нестандартних розмірів – від 50 грн. один поверх один вантажник

Додаткові платежі можливі за надання додаткових послуг, про які домовляються заздалегідь і розраховуються на складність роботи.

  • Демонтаж / монтаж
  • Збірка та розбирання меблів
  • Відключення та підключення побутової техніки
  • Демонтаж освітлення та гідності. прилади та обладнання
  • інший

Вартість вантажників – такелажників

Вартість найму таких фахівців досить висока. Ми не говоримо про непомірні суми за цей вид послуг, але пересічній людині вони точно можуть здатися вражаючими. Питання в тому, що не кожен зможе перевезти важкий предмет, одночасно спускаючись по підлогах без ліфта, а також піднімаючи його при завантаженні у вантажівку. Потреба у вантажниках-навантажувачах не завжди задовольняється при переїзді, але іноді така послуга потрібна – для перевезення піаніно, сейфів, терміналів, котлів, промислового та медичного обладнання тощо.

Відповідно до тарифної шкали нашої компаній, додаткова оплата за перевезення та передачу предметів вагової категорії становить від 80 кг. в перерахунку з першого кілограма – 6 грн. за кг. Наприклад, якщо предмет важить 100 кг. доплата до погодинної оплати становить 600 грн.

Замовляйте послуги вантажників без автомобіля для переміщення майна по місцю. Якщо вам потрібна додаткова інформація чи порада, зателефонуйте нашим операторам та задайте свої запитання.

Потрібен консультант переїзду?
Отримайте безкоштовні рекомендації!

Якщо надалі Ви не замовите наші послуги, Ви орієнтуватиметеся з основних питань, що зможе надалі допомогти уникнути неприємних ситуацій при розрахунку співпрацюючи з іншою компанією.