Перевезення речей до Європи з України.

Окрім мувінгових послуг по Україні, наша компанія також надає послуги міжнародних перевезень особистих речей (не комерційні) до країн Євросоюзу, а також з Європи до України.
Ми організовуємо доставку/перевезення речей з України в країни Європи:
Австрія, Данія, Естонія, Литва, Німеччина, Румунія, Венгрия, Фінляндія, Чехія, Латвія, Швеція, Польща, Бельгія, Греція, Ірландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Франція, Португалія та інші країни.

Процес простий, без зайвих митних витрат та послуг брокерів.

Особисті речі, що переміщуються громадянами через митний кордон України в ручній поклажі, що супроводжується та не супроводжується багажом, НЕ ПОДАТКОВОЮТЬСЯ митними платежами та звільняються від проведення заходів офіційного контролю.

За загальним правилом, особисті речі не декларуються письмово. Проте, за бажанням, громадянин може задекларувати свої особисті речі письмово. Крім того, письмову декларацію необхідно подати, якщо цього вимагає посадова особа митниці.

Якщо Ви бажаєте перевезти речі з України до Європи. Ми підготуємо речі до відправки, складемо список із зазначенням вмісту в коробках, завантажимо в наш автомобіль і перевеземо до Вашої країни.

Від Вас тільки знадобиться дві дії.
1. Організувати доступ до приміщення де знаходяться речі, бути на відео зв’язку, якщо Ви не будете присутні або забезпечити присутність довіреної особи.
2. Зустріти машину та організувати вивантаження.

Чому індивідуальна доставка / перевезення речей до Європи чи з Європи до України надійніше, ніж звертатися до компаній з міжнародних перевочиків, які везуть великими машинами речі багатьох людей.

1. Ми перевозимо тільки ваші речі та не довантажуємо інший вантаж. Водій прямує з точки завантаження на Вашу адресу. Гарантія, що речі не загубляться, без перевалочних баз, і додаткових точок вивантаження, де може випадково ваша коробка потрапити через необережність в інші руки.
2. Наші вантажники – пакувальники грамотно запакують і акуратно складуть усі речі в машині, приділяючи особливу увагу тендітним або дорогим предметам.

Вартість перевезення речей з України до Європи розраховується за 1 км. Середня ціна за 1 км. Складає від 1.4 Евро, від точки завантаження до точки вивантаження. Вантажники – пакувальники оплачується окремо.

Якщо Вам потрібна допомога або консультація, зв’яжіться з відділом міжнародних перевезень Viber, Telegram, WhatsApp
+380 63 714 47 47

Потрібен консультант переїзду?
Отримайте безкоштовні рекомендації!

Якщо надалі Ви не замовите наші послуги, Ви орієнтуватиметеся з основних питань, що зможе надалі допомогти уникнути неприємних ситуацій при розрахунку співпрацюючи з іншою компанією.