Переїзд Сервіс Київ – для тих, хто обирає найкращий сервіс!

Працюємо в умовах воєнного стану! Ми відпрацювали процеси переїзду квартир, навіть у найскладніших умовах. Пакуємо речі, відправляємо Новою Поштою на Ваше місцезнаходження в Україні та Європі. Перевеземо речі, меблі, техніку по Україні та Європу – індивідуальна доставка.

Спеціальна пропозиція «Вигідний»

Вигідний

З вересня до кінця 2022 року діє спеціальна пропозиція пакет «Вигідний».

При замовленні послуги переїзду: 2 вантажники – пакувальника + машина, надаємо 10 пластикових коробок для перевезення речей 10 грн. одна коробка.

Умови: Переїзд по Києву. Ми упаковуємо або допомагаємо упаковувати речі у пластикові коробки, перевозимо, звільняємо та забираємо ящики.

Це дозволяє Вам заощадити на покупці пакувальних коробок та скотчу.

У разі потреби більшої кількості коробок умови та ціни уточнюйте у наших операторів.

Шановні Кияни та гості столиці!

Для тих хто вимушений був виїхати в інши міста України або за кордон.

Послуга – Звільнення орендованої квартири. Допоможемо виришити Ваше питання по звільненню квартири від речей.

Допоможемо у пакуванні речей

Допоможемо спакувати, перевезти особисті речі, відправити НП на вказаною Вами адресу по Україні або за кордон: Польщу, Німеччину, Іспанію, Італію, Францію, та інші.  Надамо склад тимчасового зберігання, на лівому та правому березі м. Київ.

Речі, іграшки, інше, які Вам будуть не потрібні, передамо сім’ям, які зараз в скрутному стані. Телефонуйте або пишить у Viber, Telegram, WhatsApp +380 95 446 53 93 / +380 63 714 47 47

перевезти речі за кордон

Авто для перевезення речей до Європи. Індивідуальна доставка.

Інформація для тих, хто планує відправлення речей за кордон

Послуги які ви можете замовити для квартирного переїзду

Команда Служби Переїзду нашої компанії надасть кваліфіковану допомогу та організує перевезення домашніх речей, меблів, побутової техники по Україні або за кордон

Пакувальники речей

Можете замовити пакувальників – жинкі та чоловіки.

Відправимо речі поштою

Відправляємо речі Новою Почтою по Україні або за кордон

Перевезення у Європу

Перевеземо особисті речі у будь-яку країну в Європі

Відключення & Демонтаж

Демонтаж побутової техники. Відключення та підключення.

Розбирання меблів

Розберемо та повторно зберемо меблі будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

У наявності всі необхідні пакувальні матеріали.

Квартирний переїзд по Києву – Служба переїзду надасть допомогу в перевезенні речей та меблів з квартири на квартиру або приватний будинок.

Якщо ви шукаєте універсальних вантажників для організації квартирного переїзду за доступними цінами, без прихованих платежів, одночасно сміливо довірити та передати майно для транспортування у професійні руки – замовляйте послуги переїзду у Компанії Переїзд Сервіс Київ.

Вам не потрібно шукати окремий вантажний транспортний засіб та вантажників.

ВАНТАЖНИКИ – ПАКУВАЛЬНИКИ; наші фахівці можуть організувати переїзд з квартири та приватного будинку від початку до кінця.  Довірте нам планування та організацію вашого домашнього переїзду, щоб ми могли логічно, не витрачаючи часу, координувати кожен етап, незалежно від того, перевозите лише особисті речі або квартирний переїзд з великою кількістю меблів та побутової техніки.

Ми можемо відповісти на всі ваші запитання та зробити обов’язкові кроки, щоб забезпечити комфортний переїзд.  З великим обсягом ми приїдемо в квартиру чи будинок для оцінювання вартості послуг.

Квартирний Переїзд – тонкощі

Щоб перевезти меблі з квартири на квартиру, вам потрібні професійні мувери, які ​​якісно розбирають, упаковують та збирають домашні меблі.  Мувери нашої компаній мають великий досвід роботи як зі стандартними, так і з елітними меблями.  Вантажники також оснащені всіма необхідними інструментами для переміщення меблів.  Наша команда вантажників професійно розбирає для винесення та завантаження, упаковує кожну деталь у спеціальний високоміцний пакувальний матеріал, щоб забезпечити захист під час транспортування протягом усього переїзду.

Яка вартість переїзду, та з чого складається ціна за послуги

Вартість квартирного переїзду залежить від факторів та особливостей вашого переїзду і розраховується індивідуально.  Вартість погодинної оплати вантажників, вантажного транспорту, додаткових послуг, труднощі при пересуванні –  спуску або підйому без використання ліфта, перевезення важких предметів вагою від 80 кг., Збирання та розбирання домашніх меблів, демонтаж та  встановлення. Переїзд квартири недорогий або дешевий, це можливо за умови, замовлення однієї машини для переїзду, і ви впораєтесь з навантаженням і розвантаженням самостійно

Як планувати квартирний переїзд – порада

  1. Плануйте дату квартирного переїзду. Плануючи дати переїзду, щоб рух на дорогах був менш завантаженим.
  2. Вирішіть, в яку упаковку ви будете складати речі.  За кілька днів до переїзду придбайте коробки, якщо вам не вистачить, у вас буде час, щоб додатково придбати необхідну кількість.
  3. Почніть готувати речі заздалегідь.  Правильно розмістіть у коробках та напишіть на коробці про її зміст.
  4. Проаналізуйте та виберіть компанію, перевізника. 
  5. Забронюйте день і годину заздалегідь у Службі перевезень.  Не бійтеся зателефонувати за день до зустрічі з Компанією, щоб уточнити своєчасне прибуття.

Потрібен консультант переїзду?
Отримайте безкоштовні рекомендації!

Якщо надалі Ви не замовите наші послуги, Ви орієнтуватиметеся з основних питань, що зможе надалі допомогти уникнути неприємних ситуацій при розрахунку співпрацюючи з іншою компанією.