Переїзд Сервіс Київ – Наша участь, Ваш безпечний переїзд!

Працюємо в умовах воєнного стану! Ми відпрацювали процеси перевезення речей з квартир, навіть у найскладніших умовах. Пакуємо речі, відправляємо Новою Поштою на Ваше місцезнаходження в Україні та Європі. Перевеземо речі, меблі, техніку до Європи – індивідуальна доставка.

Перевезення речей із послугою — Пакувальний Сервіс

На даний момент багато людей виїхали за кордон чи в інше місто України, залишивши свої речі в орендованій квартирі.

Якщо у Вас немає близьких людей, які могли б забрати речі з квартири, наша команда допоможе вирішити цю проблему.

Компактно сформуємо об’єм на палету для надсилання через поштові служби доставки. Палетна доставка речей на адресу виходить дешевшою.

Наша служба з перевезення, пропонує послуги зі збирання, упаковки речей, надання пакувального матеріалу з подальшим перевезенням на іншу квартиру, склад або з відправкою речей з дому через відділення Новою Поштою по Україні або за кордон. Також здійснюємо індивідуальні превезення у Європу.

Замовити послугу Ви можете зателефонувати або зв’язатися з нами через Viber, Telegram, WhatsApp за номером.

+38 063 714-47-47

Перевезення речей на склад

Якщо Ви знаходитесь в іншому місті, у присутності Вашого представника або відео зв’язку, зберемо речі і перевеземо за вказаною адресою або надамо склад тимчасового зберігання.

речі на склад

Відправимо речі поштою

Компактно сформуємо посилку, обсяг на палет для відправки через поштові служби доставки Нової Пошти. Палетна доставка речей невеликого обсягу на адресу по Україні виходить дешевшою.

перевезення речей

Служба перевезення речей Київ

Переїзд Сервіс

Послуга – “Звільнення орендованої квартири”. Якщо Ви змушені були виїхати з Києва та залишили свої речі у квартирі, допоможемо у вирішенні вашого питання.

Колектив компанії Переїзд – Сервіс Київ допоможе запакувати та перевезти речі на іншу квартиру, склад. Відправимо речі Новою поштою Україною або за кордон.

Не потрібні Речі, іграшки, інше, передамо сім’ям, які потребують допомоги або волонтерам.

Перевезти особисті речі з послугою допомога в упаковці – це комфортний сервіс, який Ви можете замовити в нашій службі перевезення речей. Якщо ви не впевнені в правильності Вашої стратегії, немає часу або просто немає можливості зібрати речі, знаходитесь в іншому місті або за кордоном, а упаковати та вивезти речі необхідно, наприклад, з орендованої квартири, наша команда допоможе реалізувати перевезення з мінімальною Вашою участю в цьому питанні, ми будемо з Вами на відео зв’язку з самого початку і до завершення.

Замовивши наш сервіс, Ви звільняєте себе від усіх турбот пов’язаних з цим процесом і займаєтеся своїми справами, бізнесом, приділяєте весь свій час своїм діткам.

Інформація для тих, хто планує відправлення речей за кордон

Можете скористатися послугую “Речі з дому за кордон” Нової Пошти. Ми допоможемо з доставкою до відділення нової пошти, та оформити відправлення на вашу адресу.

Тарифи Нової Пошти уточнюйте – посилання для Вас залишаємо. Умови та тарифи

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ПАКУВАЛЬНИКА

Пакувальники: Дівчата та Чоловіки

Ціна послуг розраховується: погодинна оплата із мінімальним замовленням 2 години роботи. У разі замовлення лише запакувати речі, до тарифу додається вартість таксі для доставки пакувального матеріалу.

Пакувальники чоловіки

200 грн.

/ мінімальне замовлення 400 грн.

Пакувальники дівчата

300 грн.

/ мінімальне замовлення 600 грн. + таксі 400 грн

Потрібен консультант переїзду?
Отримайте безкоштовні рекомендації!

Якщо надалі Ви не замовите наші послуги, Ви орієнтуватиметеся з основних питань, що зможе надалі допомогти уникнути неприємних ситуацій при розрахунку співпрацюючи з іншою компанією.