Компанія Переїзд Сервіс, є засновником послуги – оренда P-BOX – пластикових коробок для переїзду.

Пластикові коробки в ідеалі прийшли на зміну традиційним картонним коробкам і зарекомендували себе як найнадійніший інструмент для транспортування предметів та обладнання для дому та офісу.

Сьогодні немає необхідності шукати, де купити картонні коробки.  Під час переїзду ви можете взяти в оренду необхідну кількість пластикових коробок.  Ми доставляємо та забираємо коробки.

Запропоновані розміри коробки

600 мм х 400 мм х 450 мм – Стандартний розмір – ідеально підходить для речей, крихких предметів, архівів та інших документів.

800 мм х 600 мм х 500 мм – для перевезення оргтехніки, ноутбуків, системних блоків, моніторів

Як показує практика, картонні коробки часто рвуться, скотч не допомагає надійно приклеїти коробку, промокають в дощову погоду, не можна класти коробку на коробку, немає захисту для посуду, крихких предметів.

Пластикові коробки Пластикові коробки витримують будь-яке навантаження, зберігаючи форму та захищаючи, навіть дуже крихкі – речі, скло, посуд тощо. P-BOX, не вимагає складання і додаткова стрічка або мотузки.

Порівняння картонної коробки та пластикової коробки

КАРТОННА КОРОБКА. Картонні коробки призначені для перевезення лише легких предметів.  При цьому картон швидко мнеться, ламається, може змокнути.

ГРОМАДСЬКА ДОСТУПНІСТЬ

Картонні коробки випускаються в різних варіантах форми та розміри в супермаркетах,

спеціалізовані інтернет-магазини.

ШВИДКІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗБИРАННЯ

Щоб зібрати одну картонну коробку, потрібно багато часу.

Середня вартість картонної коробки для переміщення хорошої якості 500 ммx300 ммx400 мм становить 70-100 грн / шт.  Не забувайте, що потрібно склеювати кожну картонну коробку!  При цьому орієнтовна вартість 1 \ 100 м скотча становить від 150 грн.  (вам знадобиться близько 5 штук, щоб добре приклеїти 10 картонних коробок)

Давайте додамо дорогу до магазину і назад + дорогоцінний час для пошуку в магазині, їдемо з візком, шукаємо ряд, вибираємо, що краще, стаємо в чергу біля каси, складання та склеювання + ризик пошкодження  в дорозі тощо.

35 грн одна коробка, оренда на один день.  Мінімальне замовлення – 10 боксів з оплатою за 5 днів оренди.

Одночасно ми привозимо коробки та забираємо їх.  Доставка входить у вартість оренди за умови замовлення комплексного переїзду від нас.  Додаткова плата можлива, якщо доставка або повернення здійснюється в Київській області та обчислюється залежно від відстані від меж міста.  Крім того, якщо у вас немає ліфта або ліфт не працює в день доставки, за підйом по поверхах стягується додаткова плата.

Умови оренди пластикових коробок. При замовленні комплексного переїзду з нашою компанією, вартість оренди включає доставку та повернення ящиків. При замовленні пластикових коробок при самостійному переїзді або в іншій компанії доставка та повернення оплачуються додатково до ціни оренди – 300 грн.  + застава, рівна ціні оренди. У разі відсутності ліфта за адресою доставки або адресою повернення, підйоми та спуски поверху оплачуються додатково, у розмірі 10 грн.  поверх (приклад: у вас 5 поверх, доставка 10 ящиків, один підйом здійснюється 5 ящиків, ви отримуєте два підйоми на 5 поверх. Загалом за підйом або спуск 10 ящиків на  5 поверх)

Рекомендований пакувальний матеріал для переїзду

Ви можете замовити традиційний пакувальний матеріал для переїзду у нас:

ВІД ПІДВИЩЕННЯ ЦІН уточнюйте вартість на пакувальний матеріал у наших операторів на день замовлення.

Стретч-плівка 500 м.  Рулон, щільність 0,20 мкм.  – Ціна: 550 грн / рулон

Обгортання повітряними бульбашками 1200 х 100 м.  – Ціна: 33 грн / погонний метр

Скотч 300 м.  – Ціна: 100 грн. / Шт.

Потрібен консультант переїзду?
Отримайте безкоштовні рекомендації!

Якщо надалі Ви не замовите наші послуги, Ви орієнтуватиметеся з основних питань, що зможе надалі допомогти уникнути неприємних ситуацій при розрахунку співпрацюючи з іншою компанією.