Ще не знаєте як захистити офісну техніку під час перевезення

Новий проект від Компанії Переїзд – Сервіс Київ – з надання в оренду Pro ° Кейс для захисту моніторів під час перевезення.

Оренда Pro°Кейс – це якісно нова для українського ринку послуга.Новий, надійний інструмент, що застосовується нашою компанією, для безпечного перевезення офісної техніки, моніторів.

Перевага;

Наша участь, Ваш безпечний переїзд!

– Переїзд Сервіс Київ

Офісна техніка, особливо монітори, ноутбуки вимагають особливої ​​уваги та максимального захисту під час транспортування. Наша компанія розробила та виготовила універсальний захист, який дозволяє на 100% захистити екрани при перевезенні.

Pro ° Кейс – це заміна ненадійної пакувальної плівки: повітряно-пухирчастої плівки, картонна, стрейчу, скотчу, матеріали які надалі необхідно кудись утилізувати.

Pro°Кейс виготовляється з водонепроникної тканини, внутрішня частина протиударний захисний матеріал, з додаванням жорсткої пластини.

Кейси можна буде оформити в оренду на час переїзду. Якщо Ви маєте запитання, зателефонуйте для уточнення інформації.

Потрібен консультант переїзду?
Отримайте безкоштовні рекомендації!

Якщо надалі Ви не замовите наші послуги, Ви орієнтуватиметеся з основних питань, що зможе надалі допомогти уникнути неприємних ситуацій при розрахунку співпрацюючи з іншою компанією.