Диван у зібраному вигляді складно винести через дверний отвір і розвернутися з ним у вузькому коридорі.

Щоб полегшити завдання, бажано розібрати диван на частини. Під час розбирання маркуйте деталі механізму. Не забувайте про те, що вам належить зібрати диван, що зробити складніше, ніж розібрати.

Щоб надалі не ламати голову над тим, куди прилаштувати зайві деталі, і куди де закрутити болт, краще сфотографуйте етапи розбирання. Фото допоможе вам після перевезення та при складанні. А найкраще. Кріпильні болти та шурупи закрутити назад, щоб не втратити. Але уважно подивіться, щоб не стирчали, тому що при виносі або заносі в приміщення можна подряпати стіни, двері.

Упаковка

Приготуйте пакувальну плівку. Ви можете придбати в будь-якому будівельному маркеті – стрейч плівка або пухирчаста плівка. Але найбільше підходить стрейч. Щоб не пошкодити оббивку, упакуйте спочатку всі частини в пухирцеву плівку, потім оберніть плівкою стрейч.

Якщо є можливість перевезти диван без розбирання, приділіть упаковці особливу увагу. Чим більший вантаж, тим більша ймовірність пошкодити оббивку. У таких випадках, крім плівки, використовуйте ще й тканину або гофрований картон. Якщо на дивані є декоративні дерев’яні вставки, їх можна захистити картоном і обвернути стрейчем.

Диван, розібраний на частини, можна легко винести і спустити навіть легковим ліфтом і легко розмістити в салоні легкового автомобіля, склавши спинки сидіння.

Перевезення дивана на багажнику небажане, але інколи немає іншого виходу. При такому способі транспортування важливо правильно розташувати диван та надійно зафіксувати. Для фіксації використовуйте спеціальні еластичні джгути з гачками або стрічки із замками, під джгути можна підкласти картон, щоб при терті не пошкодити обшивку. Під час перевезення дотримуйтесь швидкісного режиму. Не завадить ще раз зупинитися і перевірити, наскільки надійно закріплений вантаж.

Якщо ви перевозите диван на транспорті з просторим фургоном, покладіть і закріпіть деталі так, щоб вони не мали можливості переміщатися по машині.

Після перевезення розпакуйте частини дивана і приступайте до збирання, поки не забули, як виглядав диван до перевезення. Після всіх можна використовувати диван за призначенням та відпочити.

При перевезенні правильно вибирайте транспорт, подбайте про упаковку та дотримуйтесь правил складання – тоді ваш найкращий друг радуватиме Вас ще не один рік.

Якщо Ви не впевнені, що зможете впоратися з упаковкою та перевезенням самостійно, радимо краще замовити спеціалістів нашої Компанії. Наші хлопці знають маленькі секрети, як можна безпечніше та акуратніше перевезти Ваш диван.

Потрібен консультант переїзду?
Отримайте безкоштовні рекомендації!

Якщо надалі Ви не замовите наші послуги, Ви орієнтуватиметеся з основних питань, що зможе надалі допомогти уникнути неприємних ситуацій при розрахунку співпрацюючи з іншою компанією.