Група Компаній Переїзд • Сервіс Київ

Перевезення меблів

Компанія Moving Service надасть комплексні послуги з розбирання та транспортування меблів у Києві, з Києва по Україні.

Наші фахівці допоможуть вам перевезти меблі будь-якого виробника та складності – від стандартних до антикварних або розкішних, VIP.

Транспортування меблів здійснюється вантажними автомобілями, обладнаними для безпечного транспортування та мають додаткові спеціальні пристрої для кріплення та додатковий захист.

Демонтаж меблів проводять спеціально навчені, досвідчені мувери, які пройшли курс навчання в представництвах компаній у Києві – постачальники німецької, італійської аксесуарів для меблів.

Ми дуже часто стикаємось з меблями, які раніше транспортували і не були зібрані якісно або правильно.  Нам доведеться трохи довше попрацювати з такими меблями, оскільки за погодженням із клієнтом ми проводимо додатковий профілактичний ремонт та дрібний ремонт, щоб меблі прослужили ще багато років.

Ми рекомендуємо не економити на пакувальних матеріалах, оскільки додатковий захист поверхні забезпечує щадне транспортування.

Ви можете придбати спеціальний пакувальний матеріал у будь-якому будівельному супермаркеті, але в той же час проконсультуватися, який тип упаковки потрібен, або замовити складне транспортування з розбиранням, упаковкою, складанням, транспортуванням та розміщенням в нашій службі по перевезенню.

Ми рекомендуємо не економити на пакувальних матеріалах, оскільки додатковий захист поверхні забезпечує щадне транспортування.

Ви можете придбати спеціальний пакувальний матеріал у будь-якому будівельному супермаркеті, але в той же час проконсультуватися, який тип упаковки потрібен, або замовити складне транспортування з розбиранням, упаковкою, складанням, транспортуванням та розміщенням в нашій службі по перевезенню.

Вартість транспортування меблів

Ціна перевезення меблів розраховується індивідуально і залежить від складності роботи, умов спуску або підйому поверхами, а також автомобіля, задіяного для перевезення, кількості муверів та години роботи.

Якщо у вас виникла ситуація і вам терміново потрібно перевезти меблі, зателефонуйте нашим операторам і повідомте нам бажаний час, адресу та бажано надішліть фотографії для формування необхідних фахівців та авто для перевезення.

Якщо ваші меблі готові до транспортування або ви впоралися з підготовкою самостійно, ви можете замовити перевезення з вантажниками – це значно полегшить процес транспортування з адреси на адресу або транспортування на зберігання.

Професійні перевезення меблів

Наша команда компанії дотримується одного єдиного правила – Послуга повинна бути зручною для клієнта.  Понад 1000 наших клієнтів скористалися нашими послугами і залишились задоволеними.  В нашому штаті є ввічливі та головне навчені співробітники, які знають свою справу і якісно виконують свою роботу.

Звернувшись до нашої компанії,  ми гарантуємо повний спектр послуг.

Повідомте нам всі найважливіші для вас нюанси нашим операторам, який проконсультує вас:

Як та яку замовити машину для перевезення

Скільки коштує перевезення меблів?

Як організувати транспортування меблів недорого

Довіряйте фахівцям найважче.  Ми допоможемо вам перевезенням меблів та речей в будь-який район міста Києва Київської області в будь-який зручний для вас час!  Якщо меблі неможливо транспортувати зібраними, наші фахівці ретельно розберуть, упакують кожен предмет меблів високоякісно.  Якщо у вас є вбудована побутова техніка, ми професійно демонтуємо та встановимо на новому місці.  Ми відключимо та підключимо світильники, люстри, ліхтарі та ретельно упакуємо все для безпечного транспортування.

Етапи перевезення меблів

Процес можна приблизно розділити на кілька основних етапів:

  • підготовка меблів до транспортування – розбирання, упаковка, маркування кожної деталі
  • завантаження – вивезення з приміщення, розміщення у вантажівці з фіксацією за допомогою спеціальних пристроїв.
  • перевезення меблів по Києву (Київська область, Україна)
  • розвантаження в пункті призначення, вхід в приміщення
  • складання та розміщення
  • Ми зустрінемо машину з іншого міста та проведемо всі необхідні роботи.

Якщо ви готові залишити замовлення – зателефонуйте нам або заповніть форму замовлення

English EN Russian RU Ukrainian UK