Переїзд • Сервіс Київ

Переїзд квартири

Квартирний переїзд під ключ з компанією Переїзд – Сервіс Київ

Служба переїзду надасть допомогу в перевезенні речей та меблів з квартири на квартиру або приватний будинок.

Якщо ви шукаєте універсальних вантажників для організації квартирного переїзду за доступними цінами, без прихованих платежів, одночасно сміливо довірити та передати майно для транспортування у професійні руки.  Вам не потрібно шукати окремий вантажний транспортний засіб та вантажників.

Команда Служби переїзду групи компаній надасть кваліфіковану допомогу та організує перевезення домашніх речей на високому рівні.

Ми є однією з провідних компаній у місті Києві, що надає комплексні послуги, які можуть допомогти вам при переїзді у вашу нову квартиру. 

Ви можете замовити будь-яку послугу – окремо найняти вантажників, або вантажний автомобіль, а також повний сервіс під ключ.

Послуги з переїзду з вантажниками

 • переїзд квартир, приватного будинку – від невеликого переїзду до організації під ключ
 • послуги професійних муверів
 • допомога в переїзді – пакувальні коробки, пакування речей
 • демонтаж, відключення та підключення побутової техніки, електричного, сантехнічного обладнання
 • оренда пластикових коробок для перевезення майна під час транспортування – P-BOX
 • машини різних розмірів – газель, машини до 8 тонн.

Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, як терміновий переїзд з квартири або вирішили переїхати в останню хвилину, або інші перевізники підводять вас, зателефонуйте нам.  Ми зробимо все, щоб ваш квартирний переїзд був якомога швидшим та комфортним.

Переїзд – тонкощі

moving service

Можливо, у вас є багато пропозицій від транспортних компаній Києва.  Ось лише кілька причин, чому люди обирають наші послуги.

ВАНТАЖНИКИ – ПАКУВАЛЬНИКИ, наші фахівці можуть організувати переїзд з квартири та приватного будинку від початку до кінця.  Довірте нам планування та організацію вашого домашнього переїзду, щоб ми могли логічно, не витрачаючи часу, координувати кожен етап, незалежно від того, перевозите лише особисті речі або квартирний переїзд з великою кількістю меблів та побутової техніки.

Наша команда знає і розуміє, наскільки непередбачуваним може бути процес для вас, і наскільки важливо, щоб ваші предмети побуту, меблі, побутова техніка транспортувались безпечно. 

Ми працюємо в галузі організації перевезень вже багато років – це наша перевага, оскільки в нашому штаті є постійні співробітники, здатні не тільки завантажувати, але й професійно та швидко координувати процесс.  Замовляйте послугу переїзду в нову квартиру або розмістіть онлайн на оцінку.

Ми зосереджуємось на наданні попередніх консультацій та наданні рекомендацій щодо пакувальних матеріалів, якщо ви будете готуватися до переїзду самостійно.

Ми можемо відповісти на всі ваші запитання та зробити обов’язкові кроки, щоб забезпечити переїзд.  З великим обсягом ми приїдемо в квартиру чи будинок для оцінки.

Ми надаємо послуги з переїзду, починаючи від допомоги в упаковці особистих речей і закінчуючи облаштуванням та розпаковуванням у нової квартири.  Підключення та відключення побутової техніки, складання та розбирання меблів.

Ми адаптуємо перевезення квартир відповідно до ваших потреб та особливостей.  За вашим запитом ми повністю упаковуємо та розпаковуємо всі предмети.

Переїзд квартири з меблями

Щоб перевезти квартиру з меблями, вам потрібні професійні мувери, які ​​якісно розбирають, упаковують та збирають домашні меблі.  Мувери групи компаній мають великий досвід роботи як зі стандартними, так і з елітними меблями.  Вони також оснащені всіма необхідними інструментами для переміщення меблів.  Наша команда вантажників професійно розбирає для винесення та завантаження, упаковує кожну деталь у спеціальний високоміцний пакувальний матеріал, щоб забезпечити захист під час транспортування протягом усього переїзду.

Вартість квартирного переїзду залежить від факторів та особливостей вашого переїзду і розраховується індивідуально.  Вартість погодинної оплати вантажників, вантажного транспорту, додаткових послуг, труднощі при пересуванні –  спуску або підйому без використання ліфта, перевезення важких предметів вагою від 80 кг., Збирання та розбирання домашніх меблів, демонтаж та  встановлення. Переїзд квартири недорогий або дешевий, це можливо за умови, замовлення машини для переїзду, і ви впораєтесь з навантаженням і розвантаженням самостійно

Послуги Переїзд – Сервіс Київ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ РЕЧЕЙ З КВАРТИРИ

Незалежно від того, який обсяг у вас є під час переїзду, ми допоможемо вам перевезти речі по Києву та області з квартири на квартиру.

КВАРТИРА ПЕРЕЇЗД – ЗАМОВИТИ ВАНТАЖНИКІВ АБО МЕВЕРІВ ?

– Якщо у вас є все підготовлене до переїзду, можете замовити машину та необхідну кількість вантажників.
– У випадку, коли вам потрібна професійна всебічна допомога в переїзді по квартирі – демонтаж та монтаж меблів, відключення та підключення побутової техніки, демонтаж та монтаж, вам потрібно замовити муверів для організації квартирного переїзду.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ КВАРТИРИ З МЕБЕЛЯМИ

Професійний розбір та демонтаж меблів від стандартного до VIP класу класу люкс

ПЕРЕЇЗД КВАРТИР КИЇВ – Електромонтер та сантехнічні служби

Переміщаючи речі з квартири, ми виконуємо роботи з відключення та підключення електроприладів, пральних машин, котлів тощо.

ТРАНСПОРТУВАННЯ РЕЧЕЙ у пластикових коробках – Оренда

Ми доставляємо необхідну кількість за кілька днів до переїзду.  Доставка входить у вартість оренди.
БІЛЬШЕ В P-BOX в оренду

Як планувати квартирний переїзд – порада

 1. Плануйте дату квартирного переїзду. Плануючи дати переїзду, щоб рух на дорогах був менш завантаженим.
 2. Вирішіть, в яку упаковку ви будете складати речі.  За кілька днів до переїзду придбайте коробки, якщо вам не вистачить, у вас буде час, щоб додатково придбати необхідну кількість.
 3. Почніть готувати речі заздалегідь.  Правильно розмістіть у коробках та напишіть на коробці про її зміст.
 4. Проаналізуйте та виберіть компанію, перевізника. 
 5. Забронюйте день і годину заздалегідь у Службі перевезень.  Не бійтеся зателефонувати за день до зустрічі з Компанією, щоб уточнити своєчасне прибуття.

Залишити відповідь

English EN Russian RU Ukrainian UK