Як правильно упаковати та перевезти холодильник

Поради щодо переїзду

Коли Ви готуєтеся до переїзду, упаковки та транспортування важкої побутової техніки, такої як холодильник, є однією з найбільших проблем.

Холодильник – це не тільки громіздкий пристрій, але й дуже дорогий, тому потрібно бути дуже обережним при його перенесенні та завантаженні у вантажівку.

Навіть невелика недбалість або відсутність досвіду може завдати шкоди, а також Ви можете отримати травму. Для бездоганного виконання роботи Вам слід покладатись на професійний сервіс з перевезення побутового обладнання.

Багато людей намагаються виконати завдання без належного планування і зрештою ушкоджують свій холодильник. Однак Ви можете значно спростити завдання, вибравши мувінгову компанію та кращих фахівців з упаковки та перевезення холодильника.

Наші експерти знають правильну техніку упаковки та перевезення, використовують необхідні інструменти, щоб вся побутова техніка доставилася до Вас на нове місце. Якщо Ви вирішили самостійно перевезти холодильник в іншу квартиру або на дачу, Вам знадобляться деякі рекомендації наших експертів. Читайте далі, щоб докладніше дізнатися, як правильно упаковати та транспортувати холодильник.

Звільняємо та розморожуємо холодильник

Переїзд може зайняти від кількох годин до цілого дня і в цей час холодильник не працюватиме. Тому переконайтеся, що він буде пустим без продуктів. Плануйте заздалегідь, щоб всі продукти, що швидко псуються, були відсутні. А заморожені продукти можна було запакувати у термопакети, фальгу.

Вимкніть холодильник за день до переїзду, щоб весь лід розтанув у морозильній камері. Коли в морозильній камері не залишиться льоду, злийте воду. Цей крок важливий, тому що він запобігатиме будь-яким випадковим витокам води під час навантаження. Процедура повного розморожування може тривати від 5 до 6 годин.

Зняття полиць та інших деталей

Вийміть холодильника всі знімні деталі. До таких частин можуть належати лотки, полиці, органайзери, роздільники та будь-які інші рухомі чи незакріплені предмети. Упакуйте всі скляні полиці та деталі в рушники чи ковдру, щоб забезпечити їм надійний захист. Складіть їх в окрему коробку.

Якщо Ви не хочете цього робити, упаковувати всі частини, що знімаються окремо, в цьому випадку, щоб знімати, ви можете закріпити всі деталі на їх місцях за допомогою скотч стрічки. Але пам’ятайте скотч може залишати після себе клейові сліди, які потім складно відмити.

Виконуємо миття холодильника

Після завершення процедури розморожування холодильника необхідно провести миття зсередини.

Це пов’язано з тим, що при підвищенні температури всередині приладу він стає ідеальним живильним середовищем для бактеріальних інфекцій, а також цвілі.

Отже, не поспішайте, щоб правильно почистити холодильник. Ви можете використовувати універсальні засоби для чищення або суміш харчової соди і води. Після очищення протріть кожен кут сухою ганчіркою, щоб переконатися у відсутності вологи.

Очищення холодильника дозволить переконатися, що в ньому немає неприємних запахів, і він одразу буде готовий до включення після перевезення.

ВАЖЛИВО! Не вмикайте відразу холодильник, він повинен відстоятись мінімум 1 годину після транспортування.

Закріпіть двері і правильно запакуйте

Після очищення закріпіть двері та належним чином запакуйте його.

Використовуйте міцну мотузку або шнур, щоб щільно закріпити двері холодильника та морозильної камери. Якщо у холодильника подвійні двері (праві та ліві) зв’яжіть ручки між собою і перевірте на відкриття (дверцята не повинні відчинятися). Якщо Ви не закріпите двері, дверцята можуть відчинитися під час навантаження або транспортування. Це може завдати великої шкоди – глибокі вм’ятини, відколи фарби.

Закріпивши двері, загорніть холодильник у стрейч – плівку щонайменше в п’ять шарів, додатково на кути можете застосувати спеціальні картонні куточки, які ви можете зробити з картонних коробок. Якщо є додаткова ковдра, використовуйте її в машині для додаткового захисту.

Якщо Ви хочете заощадити або не впевнені, що впораєтеся, замовте наших пакувальників з пакувальним матеріалом.

Попросіть допомогу

Залежно від типу та розміру вашого холодильника, він може бути вагою від 100 кг. У такому разі перенесення та завантаження самостійно може бути дуже складним та ризикованим. Не маючи досвіду у транспортуванні важких предметів, Ви можете отримати травму плеча та спини під час перенесення.

У такому разі у Вас є два варіанти:

  1. Попросити про допомогу у завантаженні друзів або членів сім’ї
  2. Найняти досвідчених фахівців, які практично щодня виконують такі роботи та знають усі тонкощі транспортування.

Використовуйте правильне обладнання для безпечного завантаження

Для самостійного перевезення використовуйте візок – це, мабуть, найкорисніше обладнання, яке Ви можете використовувати для перевезення та завантаження холодильника. При цьому холодильник переміщатиметься без зайвих нахилів.

Візки витримують вагу Вашого холодильника і особливо корисний, коли Вам потрібно спустити його на ліфті. Однак купувати візок для одного разу недоцільно. Візьміть це обладнання на прокат у будь-якому будівельному супермаркеті, у відділі інструментів в оренду. При цьому переконайтеся, що основа достатнього розміру, щоб розмістити холодильник.

Транспортування холодильника

Коли Ви переконалися і ретельно запакували холодильник, правильно розмістіть його у вантажній машині. Встановіть його в кутку кузова та обов’язково використовуйте спеціальні ремені для кріплення. Таким чином Ви запобігаєте зміщенню приладу під час руху.

Щоб його зміцнити ще надійніше, використовуйте інші меблі навколо холодильника, але пам’ятайте предмети меблів обов’язково треба жорстко фіксувати, щоб при гальмуванні меблі не притиснули. При такому варіанті переконайтеся, щоб деталі меблів, що виступають, не торкалися холодильника, наприклад ручки, які можуть залишити вм’ятини.

Під час перевезення, якщо Ви самі за кермом вантажівки, що Ви керуєте автомобілем якомога обережніше та уникаєте різких прискорень та гальмування, перехресть із круговим рухом, крутих поворотів та лежачих поліцейських.

Підбиваємо підсумок і зробимо висновок

Упаковка та транспортування холодильника не повинно бути складним завданням. Все що Вам необхідно зробити, це правильно підготуватися, застосувати всі запобіжні заходи.

Tags :

Поради щодо переїзду

Share This :

Залишити відповідь