Як упакувати та перевезти меблі

Поради щодо переїзду

Існують певні речі при квартирних та офісних переїздах, які залишаються не менш складними. Одна з таких речей -упаковка та переміщення громіздких меблів.

Люди часто пошкоджують свої меблі під час переїзду, і це відбувається, коли Ви не вживаєте належних запобіжних заходів і не дотримуєтеся правильного методу. Багато хто вважає за краще наймати фахівців з демонтажу меблів, тому що у них є інструменти та знання. Однак, з невеликим керівництвом від наших експертів, Ви також зможете виконати завдання.

Ось кілька корисних порад, які допоможуть Вам безпечно та ефективно запакувати та переміщати меблі.

Почніть планувати заздалегідь

Якщо Ви хочете безпечно та ефективно перевезти меблі, Вам потрібно розпочати планування якомога раніше. Таким чином, чим більше часу у вас буде на те, щоб спланувати етапи, тим легше буде перевезти меблі.

Почніть з вивчення інструкції зі збирання меблів, яка у Вас збереглася після покупки, якщо ні знайдіть в інтернеті, закупіть пакувальні матеріали – стрейч щільністю від 0,20 мікрон, картон, куточки, повітряно-пухирчасту плівку, скотч.

Меблі коштує дорого, тому слід докласти всіх зусиль, щоб забезпечити її збереження. Вивчайте та плануйте за 4 тижні до переїзду.

Звільніть усі меблі

Люди часто роблять помилку, переміщуючи меблі, не виймаючи з неї речі. Це величезна помилка, тому що це збільшує загальну вагу предмета меблів і робить її більш уразливою для пошкодження та подряпин.

Таким чином, наші експерти вважають, що переміщуючи книжкову шафу або комод, приберіть із неї книги та одяг. Навіть коли Ви переносите диван, зніміть усі подушки. Це робить меблі легшими, тому вам буде простіше з нею поводитися. Наші експерти також застосовують такі методи для безпечного та ефективного перенесення меблів.

Правильно зробіть виміри

Завжди корисно правильно виміряти розмір ваших меблів. Він допомагає Вам винести меблі з кімнати, не застряючи у дверях. Тому Вам слід виміряти довжину, ширину, глибину та діагоналі наприклад вашого дивана. І коли Ви плануєте перемістити меблі, такі як шафи, так само виміряйте глибину, довжину, висоту по діагоналі найширших точок. Правильне вимірювання допоможе Вам знайти правильний спосіб вивести їх через дверні отвори.

ВАЖЛИВО! Крім того, заміряйте в новому приміщенні та одразу сплануйте, де Ви хочете розмістити свої меблі. Чим менше доведеться переміщати меблі, тим у більшій безпеці вони будуть.

Зніміть все знімне

Один з найрозумніших способів безпечного та ефективного переміщення меблів – це відкрутити якнайбільше деталей. Ви можете зняти ручки, ящики, полиці, ніжки меблів, оскільки меблі стануть набагато легшими і застрягатимуть у дверних отворах і не пошкоджуватимуть стіни та меблі.

Але перед цим ознайомтеся з інструкцією виробника, щоб не зіткнутися з проблемами при повторному збиранні. Робіть фото, відео фіксацію процесу розбирання.

Упакуйте меблі у високоякісні матеріали

Якщо Ви хочете захистити Ваші меблі від подряпин та пошкоджень, Вам необхідно відповідним чином запакувати її, використовуючи високоякісні пакувальні матеріали. Додатково закрийте кути рушниками та ковдрами та закріпіть стрейч плівкою. Більшість людей намагаються знизити транспортні витрати, заощаджуючи на упаковці. Але це велика помилка!

Неправильне пакування може призвести до серйозних пошкоджень, а це буде набагато дорожче. Якщо Ви не знаєте, як запакувати меблі та який матеріал використовувати, Ви можете звернутися до нас за допомогою. Наші експерти знають як найкраще упаковати будь-які меблі.

Купуйте або візьміть в оренду відповідне обладнання для перенесення

Багато хто замовляє наших фахівців з монтажу меблів, щоб перевезти свої меблі безпечно та ефективно. Це тому, що у професіоналів є все необхідне, щоб забезпечити безпеку меблів та людину, яка її переміщає.

Якщо Ви переїжджаєте без допомоги компанії, Вам необхідно інвестувати у відповідне обладнання та інструмент для переїзду. Таке обладнання включає – візок, візок для меблів відповідного розміру, еластичні ремені (пас), мотузки, викрутки, шуруповерт, набір ключів 8, 10, 12, 13, 14, набір шестигранників і зірочок. Якщо Ви не бажаєте купувати обладнання, Ви можете орендувати його в одному з пунктів, які пропонують інструменти в оренду.

Попросіть допомогу

Самостійне переміщення важких речей і меблів завжди пов’язане з ризиками. Це може не тільки пошкодити ваші дорогі меблі, але й отримати серйозні травми. Тому бажано звернутися за допомогою до друзів, знайомих та попросити допомоги. Декілька друзів допоможуть Вам без проблем підняти громіздкі меблі вантажну машину. Повідомте їх заздалегідь про свій план переїзду та підтвердіть дату, принаймні, за місяць до переїзду, щоб вони не будували інших планів на ваш день переїзду.

Замовити спеціалістів

Наймання надійних майстрів з перевезення меблів нашої компанії – це, мабуть, найпростіший спосіб безпечно перевезти ваші меблі. Наші експерти мають достатній досвід та досконалі знання про переміщення меблів.

Більше того, вони іноді проходять належну підготовку у дистриб’юторів щодо забезпечення меблевого ринку німецької та італійської фурнітури. Тому вони знають про всі можливі труднощі і про те, як їх вирішити якнайкраще. Вони дотримуються спеціальних методів щодо меблів і використовують сучасне обладнання для безпечного підйому меблів.

Висновки

Меблі для дому, квартири чи офісу – одна з тих речей, які складно запакувати та перевезти з одного місця на інше. Вам потрібно слідувати правильним методам і використовувати відповідні інструменти, щоб виконати роботу, не завдаючи їм жодної шкоди.

Наступного разу, коли Ви плануєте переміщати або переставляти меблі, прислухайтеся до порад, згаданих вище.

Якщо Ви не хочете ризикувати своїми дорогими меблями, скористайтесь послугами професійної компанії «Переїзд Сервіс».

Tags :

Поради щодо переїзду

Share This :

Залишити відповідь