Яка послідовність розпакування після переїзду

Поради щодо переїзду

Одним із способів керувати процесом після переїзду – це звернутися за допомогою до фахівців які організовували переїзд, для розпакування та розміщення важких предметів меблів, телевізора з плоским екраном, холодильника і т.д., але існує альтернатива, Ви можете дотримуючись наших порад, почати розпакування речей після переїзду як профі.

Розміщення предметів меблів

Після переїзду, попросіть мувер розмістити меблі, такі як ліжко, диван, шафи, комоди в потрібних і зручних для вас місцях і розставити коробки поряд з меблями, щоб вам зручніше було викладати речі. При розміщенні меблів, ви можете попросити фахівців поміняти місцями предмети. Це вам спростить процес розпакування і позбавить перенесення важких меблів своїми силами.

Розпакування ящиків у порядку важливості

Дотримуйтесь цього золотого правила розпакування, щоб процес був простішим і швидшим.

Почніть відкривати коробки в порядку їх важливості, наприклад, спальню, кухню, ванну кімнату, щоб одразу зробити будинок або квартиру придатним для життя та комфортним з перших хвилин.

Якщо у Вас є дітки, розпакуйте вміст дитячої на додаток до предметів вашої спальні. При цьому вони будуть зайняті своїми речами і не заважатимуть Вам.

В ідеалі ваша мета полягає в тому, щоб мати функціональну спальню, кухню, ванну відразу після переїзду. Тому розпаковуйте туалетне приладдя, посуд, простирадла, ковдри та інші повсякденні та важливі предмети домашнього вжитку.

Порада ! нехай кожен сам розпакує свої речі, тому що це заощаджує ваш час і сили. Це дозволяє кожному члену сім’ї розкласти речі, як йому буде зручно.

Після цього зверніть увагу на менш важливі та корисні приміщення.

Спочатку розпакуйте предмети повсякденного використання.

Ящики з вмістом слід відкривати як частого використання. Важливо, щоб ви не тільки розпаковували предмети відповідно до кімнат, а й з точки зору їх використання та сезонності.

Переконайтеся, що речі, якими ви і члени сім’ї користуються щодня і регулярно, розпакувалися теж відразу, це вас позбавить стресу питаннями, де лежать мої речі.

Не поспішайте

Будь ласка, не поспішайте розпаковувати речі поспіхом, незалежно від того, чи робите ви це самі або користуєтеся послугами муверів.

Поспішний процес розставляючи речі та меблі безладно, змусить вас витрачати додатковий час на перестановку. Краще витратити відразу зайву годину, але укомплектувати кімнату силами фахівців із переміщення меблів.

Після того, як ви розпакували речі, які дозволили вам комфортно спати, їсти та приймати ванну, решту вмісту майна можна розпаковувати наступного дня з новими силами.

Ви можете замовити комплексний сервіс у нашій компанії від упаковки до розпакування під ключ.

Tags :

Поради щодо переїзду

Share This :